Ev Temizliği

ev temizliğiİtina temizlik ev  temizliği hizmetinde uzman temizlik ekipleri ile hizmet vermektedir. Özenti temizlik tecrübeli temizlik personeli ile evlerinizde temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek  eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemesine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Ev temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

İnsanoğlu için , zaman ve kaliteli hizmet en değerli kavramlar halini almıştır. Vaktimizin yeterli olmayışından bazen ailemize , evimize ve hatta kendimize zaman ayıramamış , ihtiyaçlarımızı karşılayamamış veya ertelemişizdir. Bazen de zaman kazanabilmek için farklı hizmetler sunan yardımcı kişi ve kurumlara başvurmuş ancak hizmet kaliteleri ihtiyaç duyduğumuz standartlara cevap vermekte yetersiz kalmıştır. Ev temizliği , işi ve kişisel sorumluluklarının fazlalığından dolayı zamanını ve enerjisini oldukça değerli kullanmak zorunda olan kişiler için her zaman önemli sorunların başında gelmektedir..

İtina Temizlik , ev temizliği konusuna  planlı ve sistemli bir şekilde yaklaşılması gerektiğinin bilinciyle gereken tüm  teknoloji, ekipman, bilgi ve özellikle nitelikli insan alt yapısını gelişen ve değişen günümüz değerlerine göre sürekli geliştirir ve günceller.Ev temizliği uygulamalarında kaliteli ve ekonomik hizmet, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkelerini prensip edinen firmamız evinizi en ince detayına kadar temizlerken size de sağlıklı, konforlu ve temiz bir hayatın keyfini sürmek kalır.
 

 


İtina Temizlik
Adres: Tepecik mah. Hürriyet cad. Belediye iş hanı Kat: 3 No: 102 İzmit - KOCAELİ
Telefon: 0262 325 4150 Email : info@itinatemizlik.com