Kocaeli'nin en kaliteli ve özenli temizlik firması İtina Temizlik

Evinizin Temizliği

ev temizliği İtina temizlik, gelen ev temizliği telebinin ardından müşterinin önceliklerini dikkate alarak uygun tarihi belirler. Daha sonra, temizlik uygulamalarında uzmanlaşmış temizlik ekibimiz evinizin temizliğiyle görevlendirilir. Ekibimiz evle ilgili verilen bilgiler ışığında kullanılacak makina, ekipman ve temizlik ürünlerini belirler ve müşterimizin istediği saatte verilen adrese ulaşacak şekilde görevine başlar.

Ofis ve büro temizliği

işyeri temizliği Ofislerimizin temizliği, havalandırılması , yerleşim düzeni , aydınlatılması ve daha sayabileceğimiz birçok etken bizim ve çalışanlarımızın verimliliğini ve motivasyonunu etkiler. Bu etkenlerin profesyonel temizlik firmaları tarafından ele alınması , işletmelerin lehine artı değerler katabilecek durumlara çevrilmesi gereklidir. İşyerimizin temiz ve düzenli olması işyerinin prestiji açısından da önemlidir.

Haşere İlaçlama

ilaçlama İtina Temizlik olarak yaşam alanımızda istemediğimiz haşere ve böceklerle beraber kemirgenlerden kesin kurtulmanızı garanti ediyoruz. Firmamız tüm ev ve işyerlerinde uzman ekipleriyle her türlü ilaçlama hizmetlerini vermektedir

Apartman Temizliği

apartman temizliği Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışması; apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici, apartman veya site sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır. Ekibimiz apartman yöneticisini veya onun belirlediği bir başka yetkiliyi temizliğin başlama ve bitiş saatleri konusunda düzenli olarak bilgilendirmektedir.

İtina Temizlik
Adres: Tepecik mah. Hürriyet cad. Belediye iş hanı Kat: 3 No: 102 İzmit - KOCAELİ
Telefon: 0262 325 4150 Email : info@itinatemizlik.com